ANTSIUVAI Aprašymas

*Antsiuvas- prisiuvamas (arba priklijuojamas) tekstilinis elementas, skirtas kažką pažymėti, išskirti
ar tiesiog pagražinti. Naudojamas tiek organizacijose kaip skiriamasis ženklas, tiek vienetiniams dizainerių užmanymams. 
Dažnai naudojami kaip pagalbinė priemonė kai reikia kažką pataisyti ar tiesiog paslėpti. Veiksminga: daiktas ir pataisomas, ir įgauna originalumo :)

 

Pasaulyje antsiuvų tūkstančiai. Ir visgi mes galime pasiūlyti kai ką išskirtinio- tiek siuvinėjimo kokybės, tiek dizaino prasme.
Visus antsiuvus gaminame su specialia plėvele, kad galėtumėte priklijuoti lygintuvu.
Tačiau priklijavimas prie tekstilinių gaminių ne visada paprastas: ne visada klijavimas su karščiu galimas dėl paties gaminio techninių charakteristikų (pvz, negalima lyginti visai- žiūrėkite ant etiketės), ne visada patogu stipriai prispausti dėl kišenių, pamušalų, klosčių ar kitų siuvimo ypatybių ir taip toliau.
Todėl visgi rekomenduojame tradiciškai prisiūti- bus 100% patikima ir tikrai gerai.
Kai kurias pozicijas gaminame su kontaktine juosta velcro. Pas mus galite įsigyti ir kontaktinės juostos atskirai, bei prisisiūti savo antsiuvus patys. Įsidėmėkite: prie antsiuvo prisiuvama šiurkščioji, kieta dalis, o prie gaminio norimoje vietoje- minkštoji.

-  ANTSIUVAI LT  -

- KITI ANTSIUVAI -

 

 

Puslapis šiuo metu tobulinamas, tikimės nepriekaištingo veikimo artimiausiu metu, bet gamyba veikia daug metų, veikia tikrai gerai :)
                              Todėl jei kilo nesklandumų- kreipkitės info@tikraigerai.lt