Daugiau info/ Kaip priklijuoti antsiuvą?

Antsiuvai pagaminti su specialia plėvele, todėl juos galima priklijuoti norimoje vietoje lygintuvu.
Suklijavimas bus atsparus skalbimui, bet reikia laikytis tam tikrų taisyklių.
Esmė tokia: kad taptų lipni plėvelė turi įkaisti , tada reikia stipriai prispausti, kad suminkštėję klijai visu paviršiumi susiliestų su gaminiu ir sudarytų bendrą sistemą, po to būtinai atvėsinti. 

1.Pasitikrinkite, kad gaminį, prie kurio klijuosite tikrai galima lyginti- žr. etiketę, ten turėtų būti lygintuvo ženklas su dviem taškeliais.

 

Jei gaminio negalima lyginti arba galima tik švelniomis sąlygomis- tada belieka tik siūti.

 

2. Uždėkite antsiuvą kur norite ir prispauskite lygintuvu, galima per skudurėlį, kad "neužblizgintumėte". Karštis ne taip greitai pereina per antsiuvą, reikia truputį laiko, kad plėvelė gerai įkaistų, tam labai padeda lygintuvo garas.

 

3. Stipriai prispauskite ir palaikykite 5-10s, užfiksuokite. Dažnai tai geriau padaryti iš blogos pusės, kai jau antsiuvas laikosi savo vietoje po pradinio pritvirtinimo iš geros pusės. Jei naudojote garą, tai būtinai palyginkite kol neliks drėgmės visiškai.

 

4. Būtina atvėsinti ir jokiu būdu nekrapštyti tikrinant priklijavimo stiprumą. Kaip ir visi klijai- galutinį stiprumą jie įgauna per kažkiek laiko.

 

 

Jei gerai priklijuota- turi atlaikyti 40 skalbimų ir daugiau.

Pasikartosime: pavojinga tai, kad ne prie visko galima karštai ir stipriai prispausti lygintuvu, būtinai patikrinkite gaminio priežiūros etiketę.

Gerai klijuojasi pvz prie medvilninių marškinėlių, negalima klijuoti pvz prie nailoninės striukės ir tt.

 

 

Mūsų rekomendacija: jei tik yra galimybė, antsiuvus geriau prisiūkite.
Tada patikimumas 100%